Прва математика

-39%

Прва математика

Прва математика

800 ден 489 ден

Распродадено

800 ден 489 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP51 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои специјални за изработка на играчки, безбедни за деца.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Го учи детето за полесно решавање на математички проблеми со помош на стапчиња и таблички со бројчиња.

Го поттикнува Вашето дете да размислува логично и  креативно.

Составена од дрвена кутија за лесно сортирање и чување, дрвени стапчиња во неколку бои, бројчиња и знаци.

Прилагодена за деца постари од 3 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Прва математика”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: