Пиштол со пенаста муниција

-34%

Пиштол со пенаста муниција

Пиштол со пенаста муниција

990 ден 649 ден

На залиха

990 ден 649 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP78


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пиштол изработен од високо квалитетна пластика, безбедна за деца.

Со лесна репетирачка рачка и со мала моќ на истрелување.

Сетот содржи и 6 меки метка кои се издржливи, лесни и безболни.

Соодветно за деца постари од 6 години

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Пиштол со пенаста муниција”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: