Организатор на форми +36м

-57%

Организатор на форми +36м

Организатор на форми +36м

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP57


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од подлога со 10 дрвени вертикални стапчиња и 16 дрвени форми со различна големина.

Прилагодена за возраст од 36 месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 36 месеци без родителски надзор!

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организатор на форми +36м”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: