Организатор на форми +3г

-48%

Организатор на форми +3г

Организатор на форми +3г

500 ден 259 ден

На залиха

500 ден 259 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP71


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од подлога со 10 дрвени вертикални стапчиња и 16 дрвени форми со различна големина.

Прилагодена за возраст од 36 месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организатор на форми +3г”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: