Организатор на форми +24м

-41%

Организатор на форми +24м

Организатор на форми +24м

850 ден 499 ден

Распродадено

850 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP65 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од правоаголна подлога со 10 округли вертикални држачи за редење на форми и 10 вдлабнатини во различни форми.

Во комплетот спаѓа и дрвени фоми за редење во различни бои и големини.

Прилагодена за возраст од 24месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 24 месеци без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организатор на форми +24м”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: