Организатор на форми +18м

-39%

Организатор на форми +18м

Организатор на форми +18м

650 ден 399 ден

На залиха

650 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP50


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од подлога со вдлабнатини и 12 форми во различна големина,форма и боја за редење.

Прилагодена за возраст од 18месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 18 месеци без родителски надзор!

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организатор на форми +18м”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: