Организатор на форми Часовник

-40%

Организатор на форми Часовник

Организатор на форми Часовник

500 ден 299 ден

Распродадено

500 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP66 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои специјални за изработка на играчки, безбедни за деца.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од дрвени форми со бројчиња од кои се составува часовник.

Прилагодена за деца постари од 2 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 24месеци без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Организатор на форми Часовник”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: