Не лути се принцезичке

-67%

Не лути се принцезичке

Не лути се принцезичке

300 ден 99 ден

На залиха

300 ден 99 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP70


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Друштвена игра за од 2 до 4 играчи

Составена од подлога за играње, коцка и 16 фигури во 4 бои

Идеален подарок за девојчиња

Прилагодена за деца постари од 4 години.

Правилата на играта се наведени на кутијата

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 4 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Не лути се принцезичке”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: