Мој мал пони

-47%

Мој мал пони

Мој мал пони

750 ден 399 ден

На залиха

750 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP95


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Розово Пони коњче со крила и коса боја на виножито .

Интерактивно, работи на батерии.

Со неколку милозвучни песни.

Соодветно за деца поголеми од 3год

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мој мал пони”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: