Мој Мали Пони и бебе

-30%

Мој Мали Пони и бебе

Мој Мали Пони и бебе

1,350 ден 949 ден

Распродадено

1,350 ден 949 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP99 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет со слатко еднорогче и бебенце.

Коњчето е со нежна свиленкаста коса која можеда се бојадисува.

Со звучни ефекти, работи на батерии.

Соодветно за деца постари од 3 год.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мој Мали Пони и бебе”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: