Мозочна активација

-60%

Мозочна активација

Мозочна активација

500 ден 199 ден

Распродадено

500 ден 199 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP69 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Друштвена играчка која умствено го активира вашето дете.

Истовремено развивајки ја неговата меморија, концентрација и логика на размислување.

Помага при учење за креативно решавање на проблеми.

Прилагодена за деца постари од 4 години.

Правилата на играта се наведени на кутијата

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 4 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мозочна активација”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: