Мини кујна ранец

-41%

Мини кујна ранец

Мини кујна ранец

850 ден 499 ден

Распродадено

850 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP83 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

2 во 1 Кујна и ранец

Составен од 21 парче, интересно за малите готвачи кои во секое време и на секое место сакаат да готват

Практично и лесно за носење

Комплетот содржи: прибор за јадење, тава, тенџерче, танјир, чаша, зеленчук и мини шпоред за готвење

Изработено од пластика безбедна за деца, во розева боја

Соодветно за деца постари од 3 години

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мини кујна ранец”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: