Математички часовник и пиши бриши табла

-50%

Математички часовник и пиши бриши табла

Математички часовник и пиши бриши табла

1,000 ден 499 ден

На залиха

1,000 ден 499 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP59


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Математички часовник и пиши бриши табла е забавна и едукативна играчка за деца.

Го унапредува и збогатува развојот на вашето дете.

Изработена од квалитетен еколошки материјал со весели мотиви кои ке го привлечат вниманието на секое дете.

Двострана играчка која нуди безброј можности за забава.

Едната страна е бела магнетна подлога со можност за пишување со пиши-бриши маркер.

Другата страна е едукативнма табла со весели бои за подобрување на математичките способности на Вашето дете.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Математички часовник и пиши бриши табла”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: