Мал Ветеринар

-26%

Мал Ветеринар

Мал Ветеринар

1,350 ден 999 ден

Распродадено

1,350 ден 999 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP98 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

13 делен комплет за малите љубители на животни

Комплетот се состои од маса за преглед на животни, стетоскоп, шприц, фен, чешел, пинцета… и уште многу други додатоци за идеална нега на вашите плишани миленици.

Работи на батерии со светлечки и звучни ефекти

големина 42 x 25,5 x 61 цм

Идеално за деца постари од 3 год.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мал Ветеринар”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: