Луна бебе

-33%

Луна бебе

Луна бебе

900 ден 599 ден

Распродадено

900 ден 599 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP90 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален подарок за вашето дете кое ќе се забавува и истовремено ќе учи како да се грижи за помалите.

Бебенце со големина од 30цм, идеално за детските рачиња

Комплетот содржи 2 шишенца за млеко за хранење, 1 памперс пелена и нокширче

Бебето работи на батерии и испушта пријатни реални звуци

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Луна бебе”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: