Луксузен сет кујна

-25%

Луксузен сет кујна

Луксузен сет кујна

2,000 ден 1,499 ден

Распродадено

2,000 ден 1,499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP91 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

3 во 1 Кујна за готвење, печење и пржење

Составен од 30 парчиња, интересно за малите готвачи кои во секое време и на секое место сакаат да готват

Практично и лесно за носење,

Комплетот содржи: прибор за јадење, тави, тенџерче, танјири, чаши, зеленчук, шпоред за готвење, релна за печење и простор за миење садови

Изработено од пластика безбедна за деца, во розова боја

Со светлосни и звучни ефекти (работи на батерии)

Соодветно за деца постари од 3 години

Големина: 59,7 x 42 x 47 cm

Тежина на производот: 2.2 kg

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Луксузен сет кујна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: