Лавиринт

-36%

Лавиринт

Лавиринт

700 ден 449 ден

На залиха

700 ден 449 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP72


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Интересна сложувалка составена од пластични делчиња од која се изработуваат различни лавиринти со многу препреки низ кое поминува топче

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Прилагодена за деца постари од 3 години.

Содржи 15 мали топчиња цо големина на џамлија за пуштање.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лавиринт”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: