Кујнски сет

-27%

Кујнски сет

Кујнски сет

1,150 ден 839 ден

Распродадено

1,150 ден 839 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP75 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

4 делен кујнски сет за деца кој работи на батерии.

Составен од тостер, блендер, кафемат и дозер за вода.

Изработени од пластика, во розева боја, лесни и безбедни за деца.

Соодветни за деца постари од 2 год

Големина на пакувањето 42 x 17 x 7 цм, тежи 490 гр

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кујнски сет”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: