Кујна од коцки +3г

-30%

Кујна од коцки +3г

Кујна од коцки +3г

850 ден 599 ден

На залиха

850 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP73


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Интерактивна играчка која ќе ги активира најмалите и ќе ги забавува со саати.

Кујна која се составува од 38 коцки, со весели бои (жолта, кафеава и сива) изработени од пластика.

Збогатена со детали кои даваат изглед на вистинска кујна.

Спакувано во кутија соодветна за собирање и чување.

Идеална за деца над 3 години.

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кујна од коцки +3г”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: