ЗОО рамнотежа

-46%

ЗОО рамнотежа

ЗОО рамнотежа

850 ден 459 ден

На залиха

850 ден 459 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP62


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето на држење рамнотежа и еднаквост на двете страни.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од 15 дрвени весели животни и три подлоги за стоење на животните за идеална рамнотежа.

Прилагодена за возраст од 24месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 24 месеци без родителски надзор!

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “ЗОО рамнотежа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: