Едукативен лавиринт

-35%

Едукативен лавиринт

Едукативен лавиринт

550 ден 359 ден

На залиха

550 ден 359 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP74


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Лавиринт за забава и едукативно развивање на најмалите.

Изработен од дрво и метал, со весели бои и различни форми кои помагаат за развивање на моториката на децата.

Соодветна за деца над 18 месеци.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Едукативен лавиринт”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: