Дрвено вовче +3г

-50%

Дрвено вовче +3г

Дрвено вовче +3г

800 ден 399 ден

На залиха

800 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP53


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои специјални за изработка на играчки, безбедни за деца.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го учи детето за полесно решавање на проблеми.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од дрвени делови од кои се составува вовче врз кое се редат форми по големина, форма и боја.

Големина: 38 x 7.5 x 7.5 цм.

Прилагодена за деца постари од 3 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

 

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дрвено вовче +3г”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: