Дрвена кула – мала

-60%

Дрвена кула – мала

Дрвена кула – мала

550 ден 219 ден

На залиха

550 ден 219 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP68


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво со заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика ,

Го учи детето на држење рамнотежа и еднаквост на двете страни.

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од 48 дрвени правоаголни плочки и 4 коцки за вртење.

Друштвена игра со која ќе се забавувате сите заедно дома

Прилагодена за возраст од 36месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 36 месеци без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дрвена кула – мала”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: