Детска кујна – голема

-25%

Детска кујна – голема

Детска кујна – голема

2,000 ден 1,499 ден

Распродадено

2,000 ден 1,499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP92 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

3 во 1 Кујна за готвење, печење и пржење

Составен од 49 парчиња, интересно за малите готвачи кои во секое време сакаат да готват

Практично и лесно за употреба,

Комплетот содржи: прибор за јадење, тави, тенџерче, танјири, чаши, зеленчук, шпоред за готвење, релна за печење, фриждер и простор за миење садови

Изработено од пластика безбедна за деца,

Со светлосни и звучни ефекти (работи на батерии)

Соодветно за деца постари од 3 години

Големина: 71cm ×34.5cm ×35cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Детска кујна – голема”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: