Двојна забава

-73%

Двојна забава

Двојна забава

1,700 ден 459 ден

Распродадено

1,700 ден 459 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP77 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Двострана дрвена кутија која содржи две друштвени игри.

На едната страна е Не лути се човече, забавна игра за минимум 2 а максимум 4 лица.

На другата страна е игра со истрелување, забава за 2 лица

Комплетот содржи 16 мали човечиња (по 4 од секоја боја). коцка, и 10 црни жетони.

Спакувано во дрвена кутија со димензии 45цм должина (кога е поставена во положба за играње) и 19цм ширина

Соодветна за деца постари од 5 години.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Двојна забава”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: