Двострана светлечка табла

-53%

Двострана светлечка табла

Двострана светлечка табла

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP014


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Двострана светлечка табла за неограничена забава на Вашето дете.

Таблата е составена од пластична кутија и екран.

До комплетот ви следувааат 3 маркери како и цртежи-примери за цртање.

Играчката го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Прилагодена за деца постари од 3 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

Димензии: 25 x 19 x 1.5цм
Користи: 3 ААА батерии

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Двострана светлечка табла”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: