Двострана магична табла

-41%

Двострана магична табла

Двострана магична табла

850 ден 499 ден

Распродадено

850 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP64 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Двострана магнетна и пиши-бриши табла за неограничена забава на Вашето дете.

Таблата е составена од двена кутија со подлога со две лица:

Едната страна е со црна подлога приспособена за пишување со креди,

Другата страна е бела магнетна двонаменска подлога со можност за пишување со пиши-бриши маркер и лепење на магнетни фигури и форми.

Во комплетот ви следува кутивче со креди во боја и сунгерче за бришење и пиши-бриши маркер со повеќе од 40 магнетни форми за возбудливи креации.

Играчката го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Прилагодена за деца постари од 3 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Двострана магична табла”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: