Виножито кула

-39%

Виножито кула

Виножито кула

650 ден 399 ден

На залиха

650 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP54


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и препознавање на форми и бои,

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од подлога со вертикален дрвен столб за редење на форми, заедно со 8 округли дрвени форми во весели бои.

Прилагодена за возраст од 18месци.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 18 месеци без родителски надзор!

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Виножито кула”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: