Весел часовник

-60%

Весел часовник

Весел часовник

500 ден 199 ден

На залиха

500 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP61


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Играчка изработена од високо квалитетно дрво, со весели бои (специјални за изработка на играчки) и заоблени рабови за безбедна игра на Вашето дете.

Лесна за одржување и чистење со влажна памучна крпа.

Играчката користи како помагало на децата во развивање на чувството за логика и решавање на математички предизвици,

Го поттикнува Вашето дете да размислува креативно.

Составена од дрвена кутија со организер за складирање на бројчиња и подлога со пиши-бриши табла заедно со маркер и сунгерче.

Прилагодена за возраст од 3 години.

Внимание: Играчката не е прилагодена за користење на деца помали од 3 години без родителски надзор!

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Весел часовник”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: