Беби Борн кукла

-19%

Беби Борн кукла

Беби Борн кукла

1,300 ден 1,049 ден

На залиха

1,300 ден 1,049 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP97


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Слатка кукличка која обожава да јаде со вас.

Во комплетот има столче за хранење, тањирче, лажичка и флашичка за пиење.

Работи на батерии, пее и зборува (мама, баба, хахаха… )

Соодветно за деца над 3год.

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Беби Борн кукла”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: