Бебе што лази

-46%

Бебе што лази

Бебе што лази

550 ден 299 ден

Распродадено

550 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP80 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Мало бебе што лази и испушта нежни бебешки звуци

Работи на батерија

Безбедно за употреба за бебиња над 6 месеци

Ги стимулира најмалите за побрзо движење и им помага во времето на пролазување

Големина на пакување: 21 x 15 x 9 цм

тежина 400 гр.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бебе што лази”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: