Барби кочија

-40%

Барби кочија

Барби кочија

700 ден 419 ден

На залиха

700 ден 419 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP88


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантна кочија и коњче, играчка за барби кукли.

Со можност за отворање и затворање на врата.

Изработено од пластика безбедна за деца, во розова боја.

Соодветно за деца постари од 3 години

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Барби кочија”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: