Ѕвездено небо со Bluetooth

-33%

Ѕвездено небо со Bluetooth

Ѕвездено небо со Bluetooth

750 ден 499 ден

На залиха

750 ден 499 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP003


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ротирачки ноќен проектор во бела боја за пријатен амбиент во собата на Вашето дете.

Имајте прекрасно ѕвездено небо во повеќе бои.

Може да се конектира на Bluetooth и да се пушта музика по ваша желба

Спецификации:
– AC100-240/50-60HZ
– 8-11W(R2/G2/B2)
– Димензии 130x130x120мм
– Тежина 0.3кг
– Kабел за во струја

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ѕвездено небо со Bluetooth”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: