Ѕвездено небо

-47%

Ѕвездено небо

Ѕвездено небо

750 ден 399 ден

На залиха

750 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP003-1


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ротирачки ноќен проектор во бела боја за пријатен амбиент во собата на Вашето дете.

Имајте прекрасно ѕвездено небо во повеќе бои.

Спецификации:
– AC100-240/50-60HZ
– 8-11W(R2/G2/B2)
– Димензии 130x130x120мм
– Тежина 0.3кг
– Kабел за во струја

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ѕвездено небо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: