Нинтендо конзола

-39%

Нинтендо конзола

Нинтендо конзола

1,890 ден 1,149 ден

Распродадено

1,890 ден 1,149 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP015 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Вратете се назад во Вашата младост и игрите на Нинтендо.

Нинтендо конзолата ви дава незаборавно искуство со над 3000 игри.

Во комплетот добивате:

  • Нинтендо конзола
  • 2 контроли
  • модул со 3000 игри
  • кабли за конектирање

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Нинтендо конзола”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: