Детска канта за одпадоци

-50%

Детска канта за одпадоци

Детска канта за одпадоци

400 ден 199 ден

На залиха

400 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: DM10531


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Канта за одпадоци, со весел дизајн, соодветна за во детската соба.

Изработена од пластика, со весели бои.

Димензии:
– Висина 21цм
– Дијаметар 18цм и 16цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Детска канта за одпадоци”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: