Блуза црна

Блуза црна

Блуза црна

1,490 ден

На залиха

1,490 ден

Достапност: На залиха шифра: BL9


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга блуза за зимските денови во црна боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: