Блуза црвена

Блуза црвена

Блуза црвена

699 ден

На залиха

699 ден

Достапност: На залиха шифра: BL5


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна кратка блуза за зимските денови во црвена боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Црвена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза црвена”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: