Блуза сива

Блуза сива

Блуза сива

699 ден

На залиха

699 ден

Достапност: На залиха шифра: BL6


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна кратка блуза за зимските денови во сива боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Сива

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза сива”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: