Блуза сива долга

Блуза сива долга

Блуза сива долга

999 ден

На залиха

999 ден

Достапност: На залиха шифра: BL8


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга блуза за зимските денови во црвена боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Црвена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза сива долга”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: