Блуза портокалова

Блуза портокалова

Блуза портокалова

999 ден

На залиха

999 ден

Достапност: На залиха шифра: BL2


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга блуза за зимските денови во портокалова боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Портокалова

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза портокалова”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: