Блуза зелена

Блуза зелена

Блуза зелена

799 ден

На залиха

799 ден

Достапност: На залиха шифра: BL3


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (1)

Детали

Удобна кратка блуза за зимските денови во зелена боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Зелена

1 оценка за Блуза зелена

  1. 5 out of 5

    Isto kako na slikite, a materijalot e preubav, mek i prijaten.. Defenitivno kje naracham pak!


Оцени производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: