Блуза бела

Блуза бела

Блуза бела

999 ден

На залиха

999 ден

Достапност: На залиха шифра: BL4


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Удобна долга блуза за зимските денови во бела боја.

Универзална големина.

Додатни информации

Боја

Бела

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Блуза бела”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: