Собирач на одпадоци од миленичиња

-81%

Собирач на одпадоци од миленичиња

Собирач на одпадоци од миленичиња

750 ден 139 ден

Распродадено

750 ден 139 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP025 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен и хигиенски собирач за измет од миленичиња.

Изработен од цврста пластика со рачка и голема корпа за лесно фаќање и собирање.

Идеално помагало за секој сопственик на милениче кое се грижи за животната средина.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Собирач на одпадоци од миленичиња”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: