Држачи за седишта

-78%

Држачи за седишта

Држачи за седишта

690 ден 149 ден

На залиха

690 ден 149 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP024


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практични пластични држачи кои се местат во просторот покрај седиштата во вашето возило.

Помагаат за складирање на секојдневните работи како телефон, ситни пари, паркинг тикети… кои честопати паѓаат и се губат токму во тој простор.

Лесни за одржување, достапни само во црна боја

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Држачи за седишта”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: