Шери крем

-17%

Шери крем

Шери крем

600 ден 499 ден

Распродадено

600 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS14 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Шери крем боја

Димензии:
должина: 18цм
висина: 12цм
ширина: 5цм

Додатни информации

Боја

Крем

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шери крем”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: