Елегантни, црни салонки

Елегантни, црни салонки

Елегантни, црни салонки

1,000 ден

Распродадено

1,000 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантни, црни салонки со високи потпетици и ремче од велур материјал

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантни, црни салонки”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: