Фида црна

Фида црна

Фида црна

600 ден

Распродадено

600 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS1 Извести ме кога ќе пристигне


Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Фида црна боја

Димензии:
должина: 22цм
висина: 17цм
ширина: 7цм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Фида црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: