Лесна, бела туника со риги

Лесна, бела туника со риги

Лесна, бела туника со риги

850 ден

Распродадено

850 ден

Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Женска туника, дизајнирана во бела боја на риги.

Достапни големини:
S (38)
M (40)
L (42)
XL (44)

Додатни информации

Боја

Бела

Број

38, 40, 42, 44

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лесна, бела туника со риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: