Мона темно-црвена

Мона темно-црвена

Мона темно-црвена

850 ден

Распродадено

850 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS20 Извести ме кога ќе пристигне


Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Мона темно-црвена

Димензии:
должина: 38цм
висина: 27цм
ширина: 12цм

Додатни информации

Боја

Бордо

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мона темно-црвена”

Кои други производи корисниците ги купија со овој производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: